>

Zastosowanie posadzek w biurach

Wykonywane przez nas posadzki żywiczne są idealnym rozwiązaniem do zastosowania na terenie biur. Doskonale sprawdzają się w recepcji, salach konferencyjnych, kuchni, toaletach oraz wszelkich pomieszczeniach biurowych takich jak: pomieszczenia techniczne i socjalne.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kolorystyki oraz technologii. Nasi doradcy pomogą oraz doradzą najlepsze rozwiązanie odpowiadające potrzebom Klienta. Dobór odpowiedniego wyglądu wnętrza zapewni miłą atmosferę pracowników w pracy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta i nowym trendom posiadamy w swojej ofercie zarówno posadzki gładkie jak i antypoślizgowe, jednokolorowe i wykonywane w połączeniu kilku kolorów piasków.

Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu rożnego rodzaju wzorów na podłożach, co w pomieszczeniach biurowych sprawdza się doskonale.

Posadzki przeznaczone m.in. do biur charakteryzują się wysoką odpornością na niemal wszystkie środki chemiczne. Mają także inne zalety – https://krakfloor.pl/posadzki-zywiczne/.