Blog

SUPER GŁADKA POSADZKA - idealne rozwiązanie do mieszkań i nie tylko

Jest posadzką trzywarstwową o wysokiej jakości wyglądzie estetycznym. Idealnie nadaje się do prywatnych mieszkań, domów jednorodzinnych, ekskluzywnych galerii, restauracji oraz hoteli. Dostępna jest w wielu kolorach wg wzornika RAL.

Jej główne właściwości to:
- łatwa w utrzymaniu czystości
- gładka
- wygodna
- bezspoinowa
- ekologiczna

Może być czyszczona standardowymi preparatami dostępnymi na polskim rynku. Regularna konserwacja utrzyma jej wygląd oraz kolor.
Posadzka wg potrzeba Naszego Klienta może być wykonana w wersji błyszczącej lub matowej. 

ZASTOSOWANIE POSADZEK W BIURACH

Wykonywane przez nas posadzki żywiczne są idealnym rozwiązaniem do zastosowania na terenie biur. Doskonale sprawdzają się w recepcji, salach konferencyjnych, kuchni, toaletach oraz wszelkich pomieszczeniach biurowych takich jak: pomieszczenia techniczne i socjalne.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kolorystyki oraz technologii. Nasi doradcy pomogą oraz doradzą najlepsze rozwiązanie odpowiadające potrzebom Klienta. Dobór odpowiedniego wyglądu wnętrza zapewni miłą atmosferę pracowników w pracy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta i nowym trendom posiadamy w swojej ofercie zarówno posadzki gładkie jak i antypoślizgowe, jednokolorowe i wykonywane w połączeniu kilku kolorów piasków.

Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu rożnego rodzaju wzorów na podłożach, co w pomieszczeniach biurowych sprawdza się doskonale.

Posadzki przeznaczone m.in. do biur charakteryzują się wysoką odpornością na niemal wszystkie środki chemiczne. Mają także inne zalety – WWW.krakfloor.pl/oferta/.

Na życzenie Klienta możemy przedstawić dotychczasowe nasze realizacja o podobnym zastosowaniu.


Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z Nami!

12 259 15 40

Nasi klienci